-


MHP ERZURUM İL TEŞKİLATI KAR, KIŞ DİNLEMİYOR

MHP Erzurum İl Başkanlığı, düzenli olarak yapılan ilçe istişare toplantılarının üçüncüsünü bugün Aşkale’de gerçekleştirdi.
Bu haber 04.12.2016 20:33 eklenmiş ve 979 kez görüntülenmiştir.

MHP Erzurum İl Başkanlığı, düzenli olarak yapılan ilçe istişare toplantılarının üçüncüsünü bugün Aşkale’de gerçekleştirdi.

İlçe istişare toplantısında, MHP Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, İl Başkanı Naim Karataş, İlçe Teşkilat Başkanları ve Yönetimleri hazır bulundu. Toplantıdan önce ilçe esnaf ziyaretlerinde bulunan MHP Erzurum Milletvekili Kamil AYDIN, MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, İlçe Başkanları ve teşkilatları, Aşkale halkı ve esnafı tarafından yoğun ilgi gördü.

Esnaf ziyaretleri sırasında “Kar, kış dinlemiyoruz, bu hareket zorluk tanımaz” diyen KARATAŞ; “ Biz, sadece seçimden seçime gelmiyoruz. Fırsatımız oldukça, Rabbim güç, kuvvet verdikçe milletimizle iç içe olmaya gayret gösteriyoruz. Sorunlarınızı sadece seçim öncesi dinlemiyoruz. Ne sıkıntınız varsa bizimle paylaşın. Elimizden geleni Allah’ın izniyle yapmaya gayret edeceğiz.” dedi.

Yoğun ilgi ve alaka içerisinde geçen esnaf ziyareti sonrası, programın yapılacağı sosyal tesislerde, yemek ikramının ardından istişare toplantısına geçildi.

Toplantıda ilk önce Aşkale İlçe Başkanı Memet Kara söz aldı. Konuşmasında göreve geldiği süreden bu yana yapmış oldukları faaliyetler hakkında kısa brifing veren KARA , çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirtti.

MHP Erzurum İl Başkanı Naim KARATAŞ, konuşmasında; “MHP’yi Allah’ın izniyle iktidar yapacağız. Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’NİN duruşu ve devlet geleceğini belirleyen kararları tüm halkımız tarafından övgüyle bahsediliyor. Sayın Genel Başkanımız Devlet-i Ebed Müddet geleneğinin bir timsalidir. Hayatını bu şiar üzerine devam ettirmektedir. Ve bu da halkımız tarafından son zamanlarda daha iyi anlaşılmaktadır. Allah’ın izniyle, MHP’yi İktidar, Genel Başkanımızı da Başbakan yapacağız. Özellikle Erzurum’da MHP’nin oy potansiyeli gözle görülür ve hissedilir bir şekilde arttı. Ve bizler de daha artırmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. Kar, Kış, Soğuk veya çamur demeden, vatandaşlarımıza ulaşıyoruz ve ulaşacağız. 2019 seçimlerine kadar ki olan bu sürede her daim sahada şimdi olduğu gibi aktif olacağız. Yılmayacağız. Başaracağız. Yine 2019 seçimlerinde hedefimiz Erzurum’da Büyükşehir dahil olmak üzere, İlçe Belediyelerini de MHP’li Belediye yapmaktır. Allah’ın izni ile bu hedefte yolumuza devam edeceğiz.”dedi.

MHP Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın yaptığı konuşmasında yaşanan süreç hakkında açıklamalarda bulundu. AYDIN; “ Değerli dava arkadaşlarım. Şuna dikkat çekmek istiyorum. Bizler şuan İktidar değiliz belki ama Muktediriz. Bu sözüme yürekten inanın. Bizler iktidar olmasak bile, Allah’ın izniyle, bir şeyi başarmaya, yapmaya, gerçekleştirmeye gücü yeteniz. Bir şeylere yön ve nizam vereniz. Milliyetçi Hareket Partisi bu özelliği ile ön plandadır. Örneği O kara günde, 15 Temmuz’da, Ankara’da kim vardı? Cumhurbaşkanı yoktu, Başbakan yoktu, Ana muhalefet Partisi Genel Başkanı yoktu. Ama biz oradaydık. Genel Merkezimizde geçtik oturduk. Sayın Genel Başkanımız emir telakki ettiler. “Kim gelirse gelsin, Biz buradayız” dediler. Bu çok önemli bir noktadır.”dedi.

MHP Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil AYDIN’ın konuşmalarının ardından, İstişare toplantısı soru cevap şeklinde devam etti.

Program bitiminde açıklama yapan MHP Erzurum İl Başkanı Naim KARATAŞ; “Çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Tüm ilçelere, tüm köy ve mahallelere ziyaretlerimizi aralıksız devam ettiriyoruz. Halktan gösterdiği ilgi bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. MHP İktidarını özlediklerini belirten vatandaşlarımız, bizi onore etmekle kalmıyor, destek sözlerini ard arda yineliyorlar. Ve bu durumda bizi duygulandırıyor. Halkımızdan aldığımız bu destek ve ilgiyle çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Allah nasip ederse, gitmedik mahalle, ziyaret etmedik hane bırakmayacağız. Halkımız bize büyük sorumluluk yüklüyor. Ve Allah’ın izniyle bu sorumluluğu hakkıyla yerine getireceğiz. Seçimlerde de Partimizi, Belediye seçimleri olsun, Genel seçimler olsun büyük zaferle taçlandıracağız. Sayın Genel Başkanımıza da bu büyük zaferi armağan edeceğiz.”dedi.

Yorum Yaz - Yorumlar
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

45.7%

19.6%

15.6%

9.5%

9.5%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)