-


Erzurum'un Değerli Basın mensupları;

Toplumsal hayattaki etkinliğini gün geçtikçe arttıran, demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan ve insanlara haber/bilgi akışı sağlamak gibi çok yönlü bir misyonu gerçekleştiren ve aynı zamanda haberciliğin yanında ciddi bir eğitim işlev
Bu haber 11.01.2017 22:01 eklenmiş ve 995 kez görüntülenmiştir.

Toplumsal hayattaki etkinliğini gün geçtikçe arttıran, demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan ve insanlara haber/bilgi akışı sağlamak gibi çok yönlü bir misyonu gerçekleştiren ve aynı zamanda haberciliğin yanında ciddi bir eğitim işlevini de yerine getiren basınımızın sorumlulukları son derece ağırdır. 

Değerli basınımız, başlı başına bir kuvvet olarak; yolsuzlukların, kayırmaların, haksızlıkların önüne geçilmesinde etkin rol oynamış ve adaletin tecellisi noktasında görevini bugüne kadar layıkıyla yerine getirme gayreti içinde olmuştur.

Ülkemizde bu tarihi misyon çerçevesinde zaman zaman hayati tehlikelerle karşı karşıya kalmış olsa dahi kalemini ve objektifini hep gerçeğe ve tarafsızlığa ayarlamış olan güzide basınımız; demokrasi, insan hakları, adalet gibi, bir insanın en temel haklarının tesisi için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir. Her zaman kurum ve kuruluşlarla halk arasında köprü olan basınımız, tüm gelişmeleri bütün ayrıntılarıyla kamuoyunun gündemine taşıyarak çözümüne de büyük katkılar sağlamaktadır. 

Halkın çıkarlarını savunan, önemli konularda kamuoyu oluşturan, ilkeleri ışığında görevini sürdüren bağımsız ve güçlü basınımız, demokrasi için vazgeçilmez öneme sahiptir. 

Toplumumuzun bilgi ve haber almasında önemli rol oynayan, görevini ifa etmek uğrunda her türlü hava şartında, gece gündüz demeden en olumsuz şartlarda dahi yılmadan çalışan,özellikle ilimiz gibi ekonomik koşulların zor olduğu bir şehirde gazetecilik mesleğini icra etmenin zorluklarını müşahede etmekteyiz. Bu zor şartlara rağmen onuruyla mesleğini icra etmeye çalışan  başta Erzurum Basını olmak üzere bütün çalışan  gazetecileri fedakar çalışmalarından ötürü tebrik eder, hep güzel haberler vermelerini temenni ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyorum.

Yorum Yaz - Yorumlar
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

47.8%

18.4%

15.2%

9.1%

9.5%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)