-


Tortum İspir Yolu ile Tekman Tuneli yapımına odaklandık!

AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir, Ankara'da misafir ettikleri İlçe Başkanlarıyla İlçelere ait gelişmeleri ve beklentileri konuştular.
Bu haber 10.02.2017 23:41 eklenmiş ve 1192 kez görüntülenmiştir.

AK Parti  Erzurum  Milletvekili Aydemir,  Ankara'da misafir ettikleri İlçe Başkanlarıyla İlçelere ait gelişmeleri ve beklentileri konuştular.

Erzurum ilçeleriyle bir bütündür!

AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen toplantıya katılan İlçe Başkanlarıyla bir araya gelen Aydemir, " Erzurum bir bütündür. İlçelerimizi de bu bağlamda düşünüp birini diğerine tercih etmeden eş zamanlı olarak hepsinin gelişmesi kalkınması adına gayret sarf ediyoruz" dedi.

Hizmetler AK Kadronun eseridir

Bazı art niyetli çevrelerin, hükümet tarafından gerçekleştirilen yatırımlara ve çalışmalara art niyetle yaklaştığına vurgu yapan  İbrahim Aydemir, "Millet adına vazife yüklenmiş haldeyiz. Bizler TBMM zemininde İlçe Başkanlarımız ve teşkilatlarımızın her kademesindeki kardeşlerimizde bulundukları vasatlarda millete hizmet gayretindeyiz. Ortaya çıkan güzellikleri milletvekilleri arasında ayrıma götürecek art niyetli yaklaşımlar AK anlayışa fersah fersah uzaktır. Ne tür hizmet yapılıyorsa, herkes bilsin ki, bunun arkasında bütün bir AK kadro vardır. Aksi söylemler nifak sokma girişimleridir." Değerlendirmesinde bulundu.

Erzurum rekor kıracak!

Anayasa değişikliğine dair referandum çalışmalarına da değinen Aydemir, "İşte İlçe Başkanlarımız buradalar.  Karayazı'dan  İspir'e,  Karaçoban'dan  Çat'a,  Horasan'a,  Tortum'a,  Hınıs'a,  Oltu'ya  Uzundere'ye,  Şenkaya, Olur,  Narman,  Tekman,  Yakutiye'ye oradan  Palandöken,  Aziziye,  Aşkale,  Pasinler,  Köprüköy'e,  Pazaryolu'na varıncaya kadar bütün ilçelerimiz çalışmalara hazır vaziyetteler. İşin doğrusu, AK  Siyaset tarzında seçimden seçime hazırlık diye bir kavram yoktur. Bir seçim bittiğinde diğerine hazır olmak için gayret içinde olmak vardır. Biz de öyle bir durumdayız ve inşallah ülke sathında en çok "Evet"i sandıklardan çıkaracak bir çabanın içinde olacağız" notunu düştü.

Tortum  İspir Yolu ile  Tekman Tuneli yapımına odaklandık!

Tortum'a bağlı  Serdarlı mahallesi içinden  İspir'e bağlanan yolun yapımı için de İlçe Başkanlarıyla bir çalışmanın içinde olduklarını, ayrıca  Tekman Tunelinin yapımı için yine AK Kadronun gayret içinde olduğunun da altını çizen  Milletvekili Aydemir konuya ilişkin olarak da şunları söyledi, "Ulaştırma Bakanımızla önümüzdeki zaman diliminde İlçe Başkanlarımızın da katılacağı bir toplantı yapacağız ve bu iki hayati konuya hayatiyet kazandırmak için çalışacağız. Hükümetimizin  Erzurum'a bakışı her zaman diliminde müspet olmuştur. İnşallah bu beklentimizin de kısa sürede gerçekleşeceğini bütün dadaşlar göreceklerdir. Bu arada şunu da özellikle ve özenle söyleyelim ki, yaptığımız her aktivitede başta Sayın Sağlık Bakanımız olmak üzere bütün milletvekilleri bir ve beraber hareket ediyoruz.

Yorum Yaz - Yorumlar
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

46%

19.3%

15.9%

9.4%

9.4%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)