-


Milletvekili Aydemir'e Karayazı'da Coşkulu Karşılama

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, beraberinde AK Parti İl Başkan Yardımcısı Onur Temiz ve Partililerle birlikte Karayazı’da incelemelerde bulundu
Bu haber 05.03.2017 21:35 eklenmiş ve 789 kez görüntülenmiştir.

AK Parti  Erzurum  Milletvekili  İbrahim Aydemir, beraberinde  AK Parti İl Başkan Yardımcısı Onur Temiz ve Partililerle birlikte  Karayazı'da incelemelerde bulundu. Karayazılılara yeni  Cumhurbaşkanı sistemi ile ilgili konferans veren  Milletvekili Aydemir, "Halkımız için öncelik istikrar ve güvendir. Ölçümüz Sayın Cumhurbaşkanımızdır. Milletçe diyoruz ki: "Milyon defa milyon evet" Dedi.

AYDEMİR'E KARAYAZI'DA COŞKULU KARŞILAMA

Karayazı Kaymakamı ve aynı zamanda Kayyum Belediye Başkanı  Kamil Aksoy'u makamında ziyaret ederek ilçenin sorunları hakkında kısa brifing alan  AK Parti  Erzurum  Milletvekili  İbrahim Aydemir, ülkenin her zaman birlik, beraberliğe ihtiyacının bulunduğunu belirterek Kaymakam Aksoy'a yeni görevinde başarı dileklerini iletti. İlçede yaya gezerek vatandaşlarla, özel harekat polisleri ile tokalaşan Aydemir'e Karayazılıların alkışlı coşkusu ile konferans salonuna geçti. Beraberindeki partililer daha sonra Turnagöl Köyü Muhtarı Savcı Küçük'ün evinde verilen yemeğe katıldı.

Konferans Salonunda düzenlenen 'Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi' Konulu Konferansa  AK Parti  Karayazı İlçe Başkanı Servet Tutkun, eski İlçe Başkanı Ünsal Maskan, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Çimen, Meclis Üyesi  Yavuz Atalay, SMK Başkanı  Murat Atalay,  Karayazı Koordinatörü Necmettin Koç, partililer katıldı.  Milletvekili Aydemir, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi: 

'HALKIMIZ İÇİN ÖNCELİK İSTİKRAR VE GÜVENDİR'

25 Mart'ta  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız  Binali Yıldırım'ın Vira Bismillah diyerek Anayasa değişikliğiyle ilgili referandum çalışmalarını başlattığını ve AK Kadroların halka çıkarak niçin 'Evet'i anlattıklarını açıklayan  AK Parti  Erzurum  Milletvekili  İbrahim Aydemir, 'Elhamdülillah, gördük ki, değişikliğin sebebine yönelik anlatımlarımız vatandaşın gönül ve zihninde çok geniş yankı ve ilgi bulmuştur.  Siyaset kültürümüzün olmazsa olmaz istişaredir. Meşverettir. Vatandaşımızla istişaremizi sürdürecek, her zaman ve her işte olduğu gibi onlara danışacağız. 'Halkımız için öncelik istikrar ve güvendir. Vatandaşımız istikrar kavramını özümsemiştir.  AK Parti iktidarının son 15 yılda vatandaşa getirdiği barış ve huzur ortamı, sosyal ve ekonomik başarılar, 15 yıllık istikrar halkımızın güvenini kazanmıştır. Siyaseten size mesafe koyanlar dahi, Sayın Cumhurbaşkanımız özelinde  AK Parti özelinde bir güven iklimini özümsemişlerdir.

Yorum Yaz - Yorumlar
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

45.6%

19.7%

15.7%

9.4%

9.6%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)