-


Av Ali DEMİRHAN görevi başında...

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un Onursal Başkanı Mehmet Sekmen, Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan ile ilgili sosyal medyada ve bazı yayın organlarında çıkan istifa haberlerine ilişkin açıklamada bulundu.
Bu haber 27.05.2017 19:48 eklenmiş ve 927 kez görüntülenmiştir.

BAŞKAN SEKMEN’DEN B.B. ERZURUMSPOR İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un Onursal Başkanı Mehmet Sekmen, Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan ile ilgili sosyal medyada ve bazı yayın organlarında çıkan istifa haberlerine ilişkin açıklamada bulundu. Başkan Sekmen, şunları kaydetti: “Bazı sosyal medya ve yayın organlarında B.B. Erzurumspor Kulüp Başkanımız Ali Demirhan’ın istifa ettiği ile ilgili haberler yer almakta ve istifa sebebi olarak da kulübün As Başkanı Zafer Aynalı gösterilmektedir. Biz, Ali Demirhan kardeşimizle güzel ve önemli başarılar elde ettik. Mavi Beyazlı takımın başarısında Kulüp Başkanımız Ali Demirhan’ın Başkanlığında As Başkanımız Zafer Aynalı ve diğer yöneticilerimizin de emeği çoktur. Ali Demirhan benim için ne ise Zafer Aynalı da aynıdır. Bu başarı şehrin başarısıdır, kulübün başarısıdır. Hiç kimse bu başarıyı kendi amaçlarına alet edemez. Başarı bir ekip işidir. Bu başarı isimlerle ilgili değildir. Bu başarı B.B. Erzurumspor kulübünündür. Herkesin bu başarıda emeği vardır. Malzemecisinden taraftarlara, futbolcusundan yönetime varıncaya kadar herkes şampiyonluğun mimarıdır. Sosyal medyada çıkan olumsuz haberleri kaynak göstererek Ali Demirhan ve Zafer Aynalı’nın birbirine düşürülmesine, B.B. Erzurumspor üzerinden eleştiri yapılmasına ve şampiyonluğumuza gölge düşürülmesine asla izin vermememiz gerekir. Bu takım, bu büyük şehrin takımıdır. Biz daha şimdiden sezon öncesi çalışmalara başladık. Sezona bomba gibi bir takım hazırlayacağız. Şuan Süper Lig öncesi hedeflerimizi belirlemek için çaba harcarken böyle haber ve tartışmaların çıkması bizleri üzüyor. Ben vatandaşlarımızın takımımızla ilgili yapılan karalama amaçlı yorumlara asla itibar etmemelerini istiyorum. Bu şehir kalkınma hedeflerine en kısa sürede ulaşacaktır. Kimse buna engel olamaz. Bu tür ucuz hesaplar birlik ve beraberliğimizi asla bozamaz.”

Yorum Yaz - Yorumlar
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

47.7%

18.6%

15.3%

9%

9.4%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)