-


AJANS PRESS GROUP’TAN DÜNYADA BİR İLK;

Ajans Press Group, sektöre entegre olan hizmetlerini tek bir paket halinde sunarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.
Bu haber 15.06.2017 21:06 eklenmiş ve 596 kez görüntülenmiştir.

İHTİYACINIZ OLAN TÜM HİZMETLER BU ÇATI ALTINDA

 Ajans Press Group, sektöre entegre olan hizmetlerini tek bir paket halinde sunarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Dünyada bir ilk olan bu uygulama ile şirketlerin iş dünyasında sahip olabileceği tüm ihtiyaçlar bir çatı altından karşılanma imkânına sahip oluyor.

1953 yılından günümüze sektöre birçok ilkle ve yenilikle çıkan Ajans Press, hizmetlerini tek çatı altında toplayarak bir paket niteliğinde sunmaya başladı. Medya takibinden kuryeye, sosyal medyadan araştırmaya Türkiye’nin her yerinde hizmet sunan Ajans Press Group, bünyesinde barındırdığı şirketlerle Türkiye’ye ve sektöre katma değer oluşturarak, iş dünyasına daha nitelikli çözümler ve faydalar getirmeyi amaçlıyor. 

 

İstanbul Üniversitesi Teknokent’inde tüm teknolojik altyapısını üreten firma, kurumların satış ve pazarlama kanallarında karşılarına çıkabilecek tüm zincirlerde paket bir hizmet sunuyor. Satış öncesi, satış, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sunan Ajans Press Araştırma (APA), firmaların outdoor reklam takibinden, potansiyel müşteri araştırmalarına, rut optimizasyon çalışmalarından veri toplama ve analize kadar birçok farklı dalda kurumlara artı değer katacak araştırmalara imza atıyor. Kurumların gönderileri ise bünyesinde bulunan Ajans Press Kurye şirketiyle gerçekleşirken birçok banka şeffaf ve teknolojik bir sistem sağladığı için gönderilerinde Ajans Press Kurye’yi tercih etmekte. Günümüz globalleşen dünyasında ise yapılan halkla ilişkiler ve reklam faaliyetlerinin takibi, analizi ve raporlamasını yapan Ajans Press ve PRNet şirketleri takip ettiği yayın sayıları ve teknolojik altyapılarıyla yapılan PR faaliyetlerinin takibini kolaylaştırıyor. Bülten servisinden arşiv hizmetlerine, kapsamlı analiz raporlamalarından tüm mecraların takibine kadar geleceğe yürümek isteyen kuruluşlara nitelikli bilgiler sunuluyor. Group şirketleri altında yer alan ITS Medya 100 binden fazla internet sitesinin takibi, sayısız video paylaşımı sitesi ve tüm sosyal medyanın yanı sıra raporlama ve analiz hizmetleriyle kurumlara dijital dünyada stratejik danışmanlık hizmeti sunuyor. Kurumların ve markaların ihtiyacı olan tüm hizmetleri tek çatı altından sunan Ajans Press Group tüm bunları kendi teknolojik altyapısını üreten Aptech (Ajans Press Technology) ile sağlamaktadır.

Yorum Yaz - Yorumlar
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

46%

19.3%

15.9%

9.4%

9.4%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)