-


Kros Ligi Final Yarışmasında,Tekman Belediye Spor Kulübü İkinci oldu.

Küçükler ve Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi Final Yarışlarında Küçük Kızlar Kategorisinde takım olarak birinci İstanbul Beşiktaş Jimnastik Kulübü, ikinci Erzurum Tekman Belediye Spor oldu.
Bu haber 04.12.2017 10:42 eklenmiş ve 483 kez görüntülenmiştir.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kuşadası Kaymakamlığı ve Kuşadası Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Küçükler ve Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi Final Yarışları Kuşadası’nda yapıldı.
Kuşadası Adagöl Koşu Parkurunda düzenlenen müsabakalara farklı kentlerden 108 takım ile 460 sporcu katıldı.
Türkiye Atletizm Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet takviminde yer alan ve 4 kategoride düzenlenen Küçükler ve Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi Final Yarışlarının açılışına Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Kuşadası Belediye Başkan Vekili Zekeriya Tünk, Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintinar, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mikail Kavaklı ile Kuşadası Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Canan Gürer Temiztürk katıldı.
Açılışta konuşan Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Çintinar, Adagöl Koşu Parkuru’nun Atletizm sporu için ideal bir alan olduğunu belirterek başta Kuşadası Belediyesi olmak üzere organizasyonda emeği geçen tüm kuruluşlara teşekkür etti.
Yarışmaların ardından dereceye giren sporcular madalya ve kupalarını protokol üyelerinin elinden aldı. Küçükler ve Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi Final Yarışlarında Küçük Kızlar Kategorisinde takım olarak birinci İstanbul Beşiktaş Jimnastik Kulübü, ikinci Erzurum Tekman Belediye Spor Kulübü üçüncü ise Ağrı Gençlik Spor Kulübü oldu. Küçük Kızlar Kategorisinde ferdi sıralamada birinci Hacer Yılmaz, ikinci Aslı Kızılkaya üçüncü ise Zeynep Bayçınar oldu. Küçük Erkekler Kategorisinde takım olarak Muş Gençlik Hizmetleri Spor birinci, Tokat Anadolu GSK ikinci, Erzurum Palandöken Belediye Spor ise üçüncü olu. Küçük Erkekler kategorisinde ferdi sıralamada birinci İbrahim Karateke, ikinci Mehmet Eren Cantürk, üçüncü ise Abdülbaki Anterili oldu. Yıldız Kızlar kategorisinde takım olarak ilk üçe Gaziantep Şölen Spor, Ankara BB Ankara Spor ve Ankara Etimesgut Spor Kulüpleri girerken ferdi olarak birinci Tuğba Akdoğan, ikinci Rumeyse Coşkun, üçüncü ise Ruken Tek oldu. Yıldız Erkekler kategorisinde ise takım olarak birinci Diyarbakır Kayapınar Belediye Sportif Faaliyetler Kulübü, ikinci Ankara Büyükşehir Belediyesi Ego Spor Kulübü, üçüncü Erzurum Palandöken Belediye Spor oldu. Yıldız Erkekler kategorisinde ferdi sıralamada ilk üçte Tarık Demir, Sebih Bahar ve Ahmet Mutlu yer aldı.

KAYNAK  : İHA

Yorum Yaz - Yorumlar
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

47.8%

18.4%

15.2%

9.1%

9.5%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)