-


Erzurum’da voleybol heyecanı

​2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyet Programı’nda yer alan Liseli Gençler Voleybol Grup Birinciliği Maçları, düzenlenen teknik toplantı ve açılış töreninin ardından başladı.
Bu haber 09.02.2018 16:39 eklenmiş ve 286 kez görüntülenmiştir.

2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyet Programı’nda yer alan Liseli Gençler Voleybol Grup Birinciliği Maçları, düzenlenen teknik toplantı ve açılış töreninin ardından başladı.
Atatürk Üniversitesi ve Erzurum Teknik Üniversitesi Spor Salonlarında yapılan voleybol müsabakalarında bayanlarda ve erkeklerde şampiyon takımlar belli olacak.
Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Spor Şube Müdürü Güngör Şenses ile diğer davetlilerin katıldığı açılış töreninde takımlara başarı dileğinde bulunan GHSİM Müdürü Fuat Taşkesenligil, 14 İlden 19 Takımın katılımıyla Erzurum Teknik ve Atatürk Üniversitesi Spor salonlarında oynanan müsabakaların sportmence ve Fair Play ruhu içerisinde geçmesi dileğinde bulundu.

 

Yorum Yaz - Yorumlar
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLAR



Hınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

45.6%

19.8%

15.9%

8.9%

9.7%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)