-


Curlingde hazırlık kampı Erzurum’da

A ve Genç Milli Curling Takımları, Kanada’da düzenlenecek Dünya Şampiyonası’na Erzurum’da hazırlanacak
Bu haber 02.08.2018 12:49 eklenmiş ve 450 kez görüntülenmiştir.

A ve Genç Milli Curling Takımları, Kanada’da düzenlenecek Dünya Şampiyonası’na Erzurum’da hazırlanacak.

Türkiye Curling Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, milli takımlar şampiyona öncesi ikinci hazırlık kampını 6-12 Ağustos tarihlerinde Erzurum’da gerçekleştirecek.

Kampa katılacak aday kadroda yer alan sporcular şunlar:

 
 
Oynat
 
Ses Kapa
/
Yüklendi: 0%
 
Yükleniyor: 0%
Tam Ekran

Ahmet Alperen Tunga, Berivan Polat, Ahmet Kotülar, Beyzanur Konuksever, Bilal Ömer Çakır, Canan Temuren, Çayan Şenol, Damla Polat, Emre Karaman, Dilşat Yıldız, Enes Karakelleoğlu, Elanur Parlayanyıldız, Enes Taşkesen, Fatma Konca, Furkan Batırel, Gökçe Yeşilyurt, İbrahim Erdem Taşkesenligil, Hamiyet Ergün, Kadir Çakır, Havva Nur Tekinalp, Mahsun Çelebi, Hilal Nevruz, Muhammed Zeki Uçan, İrem Bağadur, Muhammed Enes Çağlayan, Kader Macit, Muhammed Faruk Kavaz, Mihriban Polat, Muhammet Haydar Demirel, Özlem Polat, Murat Sarıkaya, Öznur Polat, Oğuzhan Karakurt, Selenay Diler, Orhun Yüce, Semiha Konuksever, Ömer Sait Taşkesen, Şeyda Barış, Ramazan Karagöz, Şeyma Konca, Rıdvan Özbek, Zeynep Öztemir, Serkan Karagöz, Tunç Esenboğa, Uğurcan Karagöz.

Şampiyona, 13-20 Ekim tarihlerinde Kelowna kentinde düzenlenecek.

AA

Yorum Yaz - Yorumlar
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLAR



Hınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

46%

19.3%

15.9%

9.4%

9.4%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)