-


Hınıs Dernek Yönetimi Piknikte

İzmir/Buca, Hınıs Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetimi Kemalpaşa da Piknik yaptılar.
Bu haber 22.04.2013 17:02:11 eklenmiş ve 2725 kez görüntülenmiştir.

İzmir/Buca, Hınıs Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetimi Kemalpaşa da Piknik yaptılar.

Dernek Yönetimde görev alan iş adamı Fethi TOKSÖZ, Hınıs Derneğin Yönetimindeki tüm görevli arkadaşlarını, İzmir/Kemalpaşa İlçesinin Çinili Köy Nif Sitesindeki malikânesinden yörenin meşhur cağ kebabı ile ağırladı.

Hınıs Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mahsun VURAL; organizasyonu yapan ve aynı zamanda yönetimde görev alan iş adamları Fethi TOKSÖZ ile Faik KIRDAĞ’ a teşekkür ederek, Derneğin aldığı ve alacağı kararlar hakkındaki düşüncelerini yönetimle paylaştı.

 Dernek yönetimi tarafından; Hınıs Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetimine önerilen www.hinisinsesi.com Genel Koordinatörü Burhan KAYA’ yönetime alındı ve düşünceleri paylaşıldı.

Dernek Başkanı Mahsun Vural ve yönetimdeki Faik KIRDAĞ’ dan;  Derneklerle ve siyasi platformlardaki çalışmaları ile öne çıkan Muhsin KARAMAN dan öngörüleri ve tecrübelerinden dolayı kendilerine yardımcı olması noktasında talepleri geldi.

Muhsin KARAMAN ; “Dernekler konusunda sıkıntılarım var, çünkü  birlik ve beraberlik konusundaki çalışmalarda maalesef gerek dernek üyeleri olsun ve gerekse, Dernek yönetimindeki insanlar arasında çıkan sıkıntılardan dolayı, kısa bir süre sonra dağılıyor. Onun için Derneklerin hayatta kalabilmeleri için, kendi ve üyeleri arasında kurdukları koordinasyonun kuvvetli ve işler halde olması gerekir. Dileğim, Sizin; Hınıs’lılar adına kurduğunuz, Hınıs Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği birlik ve beraberlik ruhu içinde en güzel yere götürmenizdir. Bunun yolu da hepiniz tarafından bilinen sivil toplum örgütleri ve siyasi parti yöneticileri ile her zaman istişarelerde bulunmanız, onlardan destek almanızdır. İşte o zaman örgütlenmiş bir topluluk olarak gerçek bir görüntü arz etmiş olursunuz. Örgütlü toplumlar her zaman ses getirecek işlere imza atar, bu çok önemlidir, dikkat edeceğiniz en önemli nokta burasıdır. Yolunuz açık olsun” Dedi.

Buca Yunus Emre Cami hocası Rasim Bey ; “Pikniği düzenleyen Fethi TOKSÖZ ve ekibine teşekkür ederek, dernek yöneticilerinin il ve ilçedeki tüm bürokratları, ziyaret etmelerini ve onlardan deste almaları çok iyi olacağını ve bu tür yerlerde kurulacak bağın kuvvetli  derneklere  her zaman yarar getireceğini” söyledi.

Daha sonra, yönetimdeki yörenin ses sanatçısı Gıyas ATİK tarafından söylenen oyun havaları ile halaylar çekildi. Hınıs Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği yönetimi mutlu bir şekilde dağıldı.

Yorum Yaz - Yorumlar
kadim 22.04.2013 17:59:30
İzmir Buca Hınıslılar derneğin hemşirelerimizin kaynaşması için yapmış oldukları bu çalışmalarından dolayı gerek dernek yönetimini gerekse-de çalışmalara katılan hemşehrilerime saygılarımı sunarım wwwhinisinsesi.com sitesinin değerli temsilcisi sayın Burhan KAYA beyede dernek yönetiminde başarılar dilerim .
Toplam 1 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

46%

19.3%

15.9%

9.4%

9.4%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)