-


Bel. BŞK. Aday Adayı İbrahim KIRDAĞ

Bel. BŞK. Aday Adayı İbrahim KIRDAĞ
Bu haber 07.11.2013 22:39:16 eklenmiş ve 4162 kez görüntülenmiştir.
 

Hınıs Belediye Başkan Aday adaylarını tanıtıyoruz.

 

www.Hinisinsesi.com İlçemizi, Belediye Başkanı olarak yönetmek isteyen, Aday adayları tanıtmaya devam ediyoruz.

www.Hinisinsesi.com “ Birlik ve beraberlik içinde tarafsız bir yaklaşım ve düşüncelerle” İlçemizi yönetmek isteyen Belediye Başkan Aday Adaylarımızı tanıtmaya başlıyoruz. Amacımız, ilçemizin yönetimine talip olan bu değerlerin Hınıs ve Hınıs ı sevenler tarafından görüş ve düşünceleriyle değerlendirilmesi ve eleştiri ile birlikte gelecek olan güzel düşüncelerin paylaşımını hep birlikte sağlanmasıdır.

 

Değerli Hemşerilerimiz;

Hınıs Belediye Başkan Aday Adaylarımızdan İbrahim KIRDAĞ, Kişiliği ve bilgisi ile kendini iyi yetiştirmiş çok değerli bir Hınıslı olarak görev yaptığı yerde kendini kanıtladığı gibi, köşe yazarlığı yaptığı www.hinisinsesi.com  dan da kendinden söz ettiren bir arkadaşımızdır.  Önemli olan bu değerli insanın Hınıs a yapmak istediği hizmetlerin tarafınızdan değerlendirilmesi ve onunla ilgili görüş ve düşüncelerinizi yansıtmanızdır. Taktir sizindir.

 

İBRAHİM KIRDAĞ 

KİŞİSEL BİLGİLER :

Adı – Soyadı          :     İbrahim KIRDAĞ

Doğum Yeri – Yılı :     Hınıs 01.06.1981

İkametgah Adresi   :     Demirci Köyü HINIS / ERZURUM

Mesleği                  :     Çevre Mühendisi

Bitirdiği Okul         :     Atatürk Üniversitesi

İletişim Bilgileri     :     (0507) 6199110, (0530) 5123620—ikirdag@gmail.com 

EĞİTİM DURUMU :

2009-           Lisans: Uşak Üniversitesi Tekstil Mühendisliği   (  Kaydım devam ediyor )

2003 - 2007 Lisans: Atatürk Üniversitesi Çevre Mühendisliği ( Mezun )

2000 - 2003 Lisans: Celal Bayar Üniv. Biyoloji  (Kendi isteğimle 4. sınıftan ayrıldım.) 1996 - 1999 Lise: Muş Lisesi           (Devlet Parasız Yatılı ve Burslu olarak okudum. )

1993 - 1996 Ortaokul: Hınıs YİBO  (Devlet Parasız Yatılı ve Burslu olarak okudum. )

1988 - 1993 İlk okul: Demirci Köyü İlk Öğretim Okulu

ÇALIŞMA DURUMU :

1. AEM Çevre Laboratuar Analiz Tic. A.Ş. : 

04.07.2012 tarihinden itibaren İstanbul Maltepe de bulunan, kapsama alanı, ölçüm ve analiz çalışmalarıyla Türkiye’nin en büyük çevre laboratuarı olan Aem çevre lab. Analiz Tic. AŞ. bünyesinde çevre mühendisi ve ölçüm sorumlusu olarak çalışıyorum. Çevre mevzuatı

kapsamında; Emisyon ölçümleri, İmisyon ölçümleri, Su ve atık sulardan numune alma, İş sağlığı ve güvenliği, vb. konulardaki tüm ölçümlerde ilgili bakanlıklarca verilen eğitimleri başarı ile tamamlayarak gerekli yetkiye ve bilgiye sahibim.  

2. Bulut Turizm ve Otelcilik: 

01.06.2009 - 01.07.2010 tarihleri arasında İstanbul ili fatih ilçesinde faaliyet gösteren  Bulut

Turizm A.Ş bünyesinde turizm alanında otelcilik hizmeti sunan 100 yatak kapasiteli Bilir Otel de yönetici olarak çalıştım. Aem çevre laboratuarında işe başlamamdan ötürü Bulut Turizm deki görevimden istifa ettim.   

3.  Milli Eğitim Bakanlığı:  

2007-2008 eğitim öğretim yılında Şahverdi Köyü İlköğretim Okulunda ve 2008-2009 eğitim öğretim yılının başlarında da Akgelin Köyü İlköğretim Okulunda ücretli öğretmen olarak ders verdim. Askere gideceğim zaman görevimden ayrıldım. 

STAJ DURUMU :

1.Erzurum il Çevre ve Orman Müdürlüğü: 

2006 yılında 1,5 ay süre ile Erzurum İl Çevre Müdürlüğü'nde katı atıklar, hava kirliliği ve çevre düzenlemeleri gibi konularda çalışmalar yapıldı. Erzurum da büyük bir problem olan hava kirliliği üzerinde Atatürk Üniversitesi ile birlikte ortak çalışmalar düzenlendi. Kurulan hava kalitesi ölçüm istasyonları eşliğinde bilimsel teoriler üretilerek gerekli önlemler alındı. Öte yandan katı atıkların kontrollü bir şekilde toplanması ve bertaraf edilmesi için gerekli saha çalışmaları yapıldı. Erzurum da çevre düzenlemesi ile ilgili olarak belediye ile beraber ortak çalışmalar yapıldı. Diğer taraftan arıtma tesislerinin kurulması ve yaygınlaştırılması için büyük firmalara gidilerek sunumlar yapıldı. Tüm çalışmaların sonuçlarını doküman halinde üniversitede ilgili bölümdeki staj komisyonuna vererek ilk stajımı tamamladım.

2.Erzurum Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü:

2007 yılında Erzurum DSİ Bölge Müdürlüğünde görevli kişiler eşliğinde suların kirlenmesi ile ilgili sorunların tespiti, bu sorunları önleme yöntemleri, kirliliğin kaynağında bertaraf edilerek alıcı ortama zararının önlenmesi ya da minimum seviyeye getirilmesi gibi konularda bilimsel çalışmalar yapıldı. Bunlara istinaden Erzurum’daki içme suyu ihtiyacının giderimi için çeşitli projeler üretilerek ilgili kurumlara projeler ile ilgili sunumlar yapıldı. Tüm bu çalışmalar sırasında yapılan analizler için DSİ nin laboratuarı kullanıldı. 1,5 ay içinde yapılan tüm bilimsel çalışmalar veri ve doküman halinde üniversite yönetimine sunarak ikinci ve son stajımı tamamlandım.

BİLGİSAYAR BİLGİSİ : 

Gerek okuldan gerekse kişisel becerilerden ötürü çok iyi derecede bilgisayar bilgisine sahibim. Başta mühendislik programları olmak üzere diğer günlük yaşamda da kullanılan tüm bilgisayar programlarını kullanıyorum.

* Microsoft işletim sistemleri   

*MS Office ( Tüm Programlar )

* Autocad                                                                 

* Matlab

YABANCI DİLLER : 

1. İngilizce : 

Gerek okuldan, gerekse Turizm sektöründeki çalışmalarımdan dolayı akıcı ve iyi bir seviyede İngilizce biliyorum.

2. Rusça       : 

Gerek kurstan ve gerekse Turizm çalışmaları sırasında gelen turistler ile iletişimler sonucu orta düzeyde Rusça biliyorum.

GENEL BİLGİ :

2011 yılındaki genel seçimlerde Ak Parti Erzurum milletvekili aday adayı idim. Hala Ak Parti

İstanbul ili Sancaktepe ilçe Teşkilatında aktif olarak çalışmakta olup, Sancaktepe ilçesi

Ortadağ Mahallesi yönetim kurulu üyesiyim. Başta Erzurum’da ki bir yerel medya organı olan www.hinisinsesi.com sitesinde köşe yazarlığı olmak üzere; İstanbul ve İzmir de ki çeşitli dergi ve gazetelerde makaleler yazıyorum. 

Önemli NOT  : Değerli Adaylar sizin Hınıs İçin yapacağınız ve önereceğiniz önemli projeleriniz  ve bu projelerle birlikte yapacağınız diğer önemli işler nelerdir konusundan da bilgi verilmesini istiyorum.

Burhan KAYA

Bel. BŞK. Aday Adayı İbrahim KIRDAĞ

Yorum Yaz - Yorumlar
Hınıslı 08.01.2014 07:19:40
dürüst olmayan insan olamaz.......
ibrahim kırdağ 07.01.2014 18:42:06
kadim bey; Emrah çıtrak,serdar altunoğlu ve mustafa kaleli istanbulda uluslararası taşımacılıkta faaliyet yürüten barsan global lojistik te aynı yerde çalışıyorlar. tüm bilgisayarların tek IP den görünüyor. dolayısıyla mesajların aynı yerden gelmeleri normaldir.
sinan yılmaz 20.12.2013 20:41:21
ibrahim bey istanbulda adını çok duydum. ben bdp yi seviyorum. ama ak partiden senin aday olmanı isterim. bizim senin gibi birine ihtiyacımız var. diğer adaylar arasında güçlüsün. hınıs belediye başkanının mühendis olması güzel olur. keşke bdp den aday olsaydın. o zaman hınısı siler süpürürdün.
Ümit Kırdağ 01.12.2013 10:05:32

Sayın İbrahim Kırdağ, bu yolda sonuna kadar gayret gösterip gerek ilçemiz için gerek köy ve halkımız için elinzden geleceğini yapacağınızdan eminim.Ve bu yolda başarılı bir şekilde ilerleyeceğinize inanıyorum.

Yüce rabbim utandırmasın ...

şahin telli 27.11.2013 14:28:58
allah çıktığın bu yolda utandırmasın. hınısa en layık kişinin sen olduğu kanısındayım. genç ve atılgansın. umarım herkes bunu görür. zaten sen olmazsan köyler ak partiye oy vermezler ki . oylar ya senin yada BDP ye . Hınısın hizmete ve sana ihtiyacı var. diğerler adayların tahsilleri de yok. onlar nasıl hizmet yapacaklar. hepimizin duası seninle .
Ahmet GÜZELBABA 17.11.2013 21:59:36
HINIS VE ŞAHSIN İÇİN HAYIRLI İSE ALLAH MİYASER ETSİN YOLUN VE BAHTIN AÇIK OLSUN
Ahmet GÜZELBABA 17.11.2013 21:48:27
Değerli kardeşim İbrahim daha önce mv. aday aday ı oldun medeni cesaretinden dolayı tebrik ediyorum ancak erkendi diye düşündüm eksiğinmi vardı kesinlikle hayır ama siyasi tecrübe şarttı bana göre tabi hınıs belediye başk. adaylığına gelince tam zamanı hınıs ve şahsın adına hayırlısı ise allah sana nasip etsin yolun açık olsun
cemil aykut 12.11.2013 09:19:19
İbrahim Kırdağ gibi aktif bir hınıs sevdalısının bu seçimi kazanmasını ve aday olmasını canı gönülden isterim.. İbrahim KIRDAĞ bilgi ve yenilikçi anlayışı ile Hınısa yeni bir hava katacağı kesin.. Hayırlı uğurlu olsun inşallah.
serdar altunoğlu 09.11.2013 10:56:40
not anı aypiden değişik yorumlardan dolayı yorumunuz yayınlanmamıştır.
mustafa kaleli 09.11.2013 10:52:43
sayın İbrahim kırdağ hınıs belediye başkan aday adaylığını tebrik eder başarıların devamını dilerim
EMRAH ÇITRAK 09.11.2013 10:47:38
sayın İbrahim kırdağ güzel arkadaşım senın aday adaylığını görmek beni sevindirdi senın için ve akp için hayırlsı olur inşalah
murat kırdağ 09.11.2013 10:42:45

Sayın İbrahim kırdağ senin aday adaylığını görmek beni  ve ailemi hem gururlandırdı hemde çok sevindirdi bilmeni isterimki hınıs ve hınıs köyleri olarak tam destek yanındayız

başarıların devamını dilerim hayırlısını yüce allahtan dilerim 

KENAN GÜNEŞ 07.11.2013 15:30:31
Sayin İbrahim KIRDAĞ Hınıs Belediye başkanı ADAY ADAYI olarak hayırlı olmanı temeni eder .Başarılar dilerim.
Hınıslı 07.11.2013 15:24:36
Sayin aday adayı İbrahim KIRDAĞ Hınıs için ve ayrıca tüm Ülke için hayırlı olmasını temeni eder.Başarılar dilerim.Allaha Emanet ol.
Toplam 14 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

46%

19.3%

15.9%

9.4%

9.4%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)