-


AKP Başkan Aday Adayı Mustafa SOLMAZ...

AKP Buca Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa SOLMAZ onuruna verilen Kahvaltı.
Bu haber 07.12.2013 22:55:49 eklenmiş ve 2500 kez görüntülenmiştir.

İzmir Hınıs'lılar Derneği; AKP Eski İlçe Başkanı ve aynı zamanda AKP den Buca Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa SOLMAZ  ve ekibine Dernekten kahvaltı verdi.

İzmir/ Hınıs Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Masun VURAL ve Dernek Yönetimi, AKP Eski İlçe Başkanı ve aynı zamanda AKP den Buca Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa SOLMAZ ‘ı ve çalışma ekibine Dernek te kahvaltı vererek ağarlardı.

Dernek  Başkanı Masum VURAL ;  Hınıs lıların konukseverliğini göstererek misafirine ve gelen ekibe “Hoş Geldin” konuşmasını yaparak sözü Başkan Aday Adayı Mustafa SOLMAZ’a verdi.

Başkan Mustafa SOLMAZ ; “Başta Başkan Masum VURAL ve Dernek yönetimi olmak üzere Hınıs lıların bu konukseverliği kendisini ve ekibini çok memnun ettiğini ve kendisinin de  Elazığ ilin Keban İlçesinin  Büklüm köyünden bir köylü çocuğu olduğunu bizim oraların misafirperverliğini, bir kez daha Siz Hınıslılar bana burada gösterdiniz, onun için huzurunuzda Başta Başkan ve Başkan yardımcıları olmak üzere tüm ekibinize sonsuz teşekkür ediyorum ve inanın ki beni fazlası ile mutlu ettiniz.”

SOLMAZ ;   “Ben 2001 yılından beri AKP İzmir teşkilatında görev alan birisiyim, partinin çeşitli kademelerinde görev alarak Buca İlçe başkanlığına kadar geldim. Buca’yı çok iyi tanırım, her mahallesini çok iyi bilirim ve dolayısı ile Buca nın hangi sorunlarla karşı karşıya kaldığını da özümseyen birisiyim. Nasip olurda AKP Buca Belediye Başkan adaylığına seçilirsem, sizin gibi güvendiğim insanlar sayesinden de göreve getirilirsem, Buca nın sorunlarını bilen birisi olarak bunun üstesinden geleceğime inanıyorum. Tabii ki bu bir ekip çalışması ile olur ve bende yanımdaki ekibime güveniyorum ve Buca nın sorunlarının üstesinden de geleceğime güvenim tamdır. Biz bu niyetle yolla çıktık, bu yolculuğumuzdan “Her şey nasip kısmet diyerek” yol almaya başladık hakkımızdan her şeyin hayırlısı diyelim ve tekrar başta Başkan Masum Vural ve başkan yardımcıları olmak üzere tüm dernek yöneticilerinize bu güzel günde bizi ayarladığınız için ben ve ekibim TEŞEKKÜR ediyoruz.” Dedi.

  

DERNEK KAHVALTI YEMEĞİNE KATILAN MİSAFİR EKİP;

1.      Mustafa SOLMAZ;  AKP Buca Belediye Başkan Aday adayı

2.      Bülent SERTAŞ

3.      Serkan ELEN

4.      İzzet ÖZÜM

5.      Nazife ÇAVUŞOĞLU

6.      Zeynep SU

7.      Müterrat BÜYÜKKÖR

8.      Talip BÜKER

  

  

ÖNEMLİ NOT : Günün tüm resimleri     Facebook/hinisinsesi.com da ve  Hınıs Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneğin sayfasından paylaşılmıştır. Tüm Hınıslıların ve ilgililerin DİKKATİ ne...

Yorum Yaz - Yorumlar
İbrahim KIRDAĞ 08.12.2013 11:41:27
Hınıslılar derneğinin yüklendiği misyondan dolayı başta başkan mahsun vural, derneğin aktif faaliyetlerini yürüten Faik kırdağ, Kenan deniz, Ercan kırdağ, burhan kaya ve diğer tüm abilerimizi, ablalarımızı canı gönülden tebrik eder, yürüdükleri bu kutlu yolda tüm hınıslılar adına kendilerine minnettarlığımızı belirtiriZ.
Toplam 1 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

46%

19.3%

15.9%

9.4%

9.4%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)