-


Yelpiz Köyünden, Yarışma Birincisi Çıktı...

Hınıs Yelpiz Ortaokulu öğrencisi Seda Koçak birinci oldu.
Bu haber 25.03.2014 14:03:48 eklenmiş ve 1803 kez görüntülenmiştir.
Erzurum'da düzenlenen "O'nu En Güzel Kim Anlatır" yarışmasının güney ilçeleri elemeleri Hınıs'ta yapıldı.

Hınıs Kültür Merkezi'nde gerçekleşen elemelere, Karaçoban, Karayazı ve Tekman ilçelerinden ikişer öğrenci katıldı.

Jüri başkanlığını Hınıs Müftüsü Aldülkerim Tohumcu'nun yaptığı yarışmada, Hınıs Yelpiz Ortaokulu öğrencisi Seda Koçak birinci, Karayazı Karaağıl Ortaokulu öğrencisi İbrahim Sürmeli ikinci ve Karayazı Çayırbeyli Ortaokulu öğrencisi Sezer Güllü de üçüncü oldu.

Dereceye giren öğrenciler, Erzurum elemelerinde güney ilçelerini temsil edecek

Yorum Yaz - Yorumlar
nusrettin 27.03.2014 22:37:48
basarilardilerim cok sevindiminsallahdevamigelir
Toplam 1 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLAR



Hınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

45.9%

21.4%

17.5%

9.5%

5.7%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)