-


İzmir/Hınıs’lılar Derneği Levent PİRİŞTİNA’yı ziyaret etti.

İzmir/Hınıs’lılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mahsun VURAL ve ekibi, İzmir/Buca Belediye Başkanlığına seçilen Levent PİRİŞTİNA’yı ziyaret etti.
Bu haber 15.04.2014 12:57:17 eklenmiş ve 2455 kez görüntülenmiştir.

İzmir/Hınıs’lılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mahsun VURAL ve ekibi, İzmir/Buca Belediye Başkanlığına seçilen Levent PİRİŞTİNA’yı ziyaret etti.

 

Hınıs Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mahsun VURAL ve Yönetim Üyeleri, Buca Belediye Başkanlığına seçilen Levent PİRİŞTİNA’ yı 14.04.2014 saat 13.15 te ziyaret ettiler. Yeni göreve başlayan Başkan PİRİŞTİNA, bu ziyaretten fazlası ile memnun olduğunu söyledi.

 

Başkan PİRİŞTİNA; Buca da faaliyet gösteren tüm derneklerin, benim için yerleri her zaman önem arz etmektedir. Bunların içinde biri de Hınıs Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneğidir. Hınıslılar Derneğin yöneticileri ve üyeleri, seçim çalışmalarımdan bana her türlü destekte bulundular. Özellikle Başkan Mahsun VURAL’ın  CHP den İlçe Belediye Meclis üyelerinden seçime katılmasıyla Hınıslıların  partimize (CHP) verdikleri destekle güç kazandık. Partimize gelen bu destekler yaptığımız anketler sonucundan öne geçmemizi sağladı. Ekip olarak amacımız farkın biraz da artırmaktı. Ve hatta 1 veya 2 puan daha fazlasını yapmaktı. Ama sonuçta kazanmaktı amacımız ve kazandık. Bu kazanmamızın arkasındaki güçler sizin gibi değerli insanların sayesinde oldu. Burada emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma ve size sonsuz teşekkür ederken, Hınıslılar Derneği ekibi olarak beni ziyaret etmenize de ziyadesi ile memnun oldum.” Dedi.

 

Daha sonra söz alan Hınıs Eğitim Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Mahsun VURAL:Başkanım öncelikle, seçim çalışmalarından başarıyla çıkmanı ve bir Belediye Başkanı olarak bu koltukta oturmanı tebrik ediyoruz. Başkanım; Biz Hınıslılar olarak size verdiğimiz bu destekten dolayı da çok memnunuz, özellikle yönetim kurulu üyelerimden farklı partilere mensup arkadaşlarımın sizin için çalışmaları beni fazlası ile memnun etti. Biz Hınıslılar Derneği olarak, Buca ya hizmet eden ve Buca’nın gelişmesini sağlayan yerel ve kamu yöneticilerin yanında yerimizi almaya devam edeceğiz. Onun için Size ve ekibinize te bundan sonra Buca için yapacağınız tüm çalışmalarınızdan başarılar diliyoruz.” Dedi.

 

Dernek yöneticilerinden Faik KIRDAĞ ve Ercan KIRDAĞ’ın, Levent PİRİŞTİNA ya desteklerinin devam ettiğini ve özellikle Dernek Başkanları Mahsun VURAL ı kontejan listesinden göstermelerine çok sevindiklerini söyleyerek, desteklerini farklı partilerden olmalarına rağmen verdiklerini kayıt ettiler.

 

BAŞKAN LEVENT PİRİŞTİNA’YI ZİYARET EDEN DERNEK YÖNETİCİLERİ:

·         Dernek Başkanı Mahsun VURAL

·         Başkan Yrd. Faik KIRDAĞ

·         Başkan Yrd. Kenan DENİZ

·         Yönetim Üyesi Sebahattin ÖZBAŞ

·         Yönetim Üyesi Burhan KAYA

·         Yönetim Üyesi Ercan KIRDAĞ

·         Yönetim Üyesi İlhan DİLLER

·         Yönetim Üyesi Ferzende BİNGÖL

·         Yönetim Üyesi Eyüp  Bey

·         Yönetim Üyesi Mahmut İSLAM

·         Yönetim Üyesi ve Atatürk Mah. Muhtarı Sedat ERŞAHİN

·         Yönetim Üyesi Ahmet SEVGİAL

 

 

 

 

 

Yorum Yaz - Yorumlar
Faik Kırdağ 17.04.2014 21:02:20
Değerli Dostum Burhan Bey sizlere bizi sosyal medyada temsil ettiğinizden dolayı bin kere müteşşekürüz. Önümüzde geçmiş olan yerel yönetim bazındaki seçimin bütün ülkümize hayırlı olmasını temenni ederim. Tabiki burdan birkaç cümlede siyasallaşmadan da edemiyorum bu süreç içerisinde Buca Ak Parti' nin yaptığı bazı yanlışlardan dolayı Buca' dan tekrar seçimi kaybetmiştir. Aslına bakarsan seçimi kayıp etme birkaç nedenlerinden bahsetmek istiyorum: En başta biz Hınıs' lılar olarak sadece Buca' da 18.000 üstü nüfusu olan bir kesimiz. Ak Parti' nin daha önceki seçimlerden yaptığı hataların tekrarını bu seçimde de yapmıştır. Meclis üye listelerinde Hınıs' lılara yer vermemekten hatanın ne olduğunu herhalde anlamıştır. Levent Piriştina Başkana da önümüzde ki süreçte başarılar diler inşallah dernek faaliyetlerimizin devamlı takipcisi olur bir Başkan olarak yanımızda olmaya çalışır.
ilvan 16.04.2014 09:30:33

        30 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimleri sonucunda, Buca halkının iradesiyle Belediye Başkanlığına seçilen Sayın Levent PİRİŞTİNA  ve Belediye Meclis üyeliğine seçilen Dernek başkanımız Sayın Mahsun VURAL' ı tebrik ediyorum, tüm  Baca halkına hayırlı olmasını diler kendilerine başarılar diliyorum. 

         Bu vesile ile Hınıs Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneğimizin Başkanı  Mahsun VURAL, Başkan yardımcısı Faik KIRDAĞ ve Kenan DENİZ, Derneğimizin değerli Yönetim kurulu üyeleri olan Burhan KAYA, Sabahattin ÖZBAŞ, Ferzende BİNGÖL, Ercan KIRDAĞ, İlhan DİLER, Mahmut İSLAM, Ahmet SEVGİAL, Eyüp ve Sedat ERŞAHİN' in Buca Belediye Başkanlığa seçilen Sayın Levent PİRİŞTİNA' yı ziyaretlerinden dolayı kendilerini tebrik ve takdir ediyorum.   

        

        

Toplam 2 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

47.7%

18.6%

15.3%

9%

9.4%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)