Hınıslılar Derneği Buca daki Muhtarlara Kahvaltı Verdi.

Hınıslılar Derneği Buca daki Muhtarlara Kahvaltı Verdi.
Bu haber 3.8.2014 14:44:57 eklenmiş ve 1565 kez görüntülenmiştir.

İzmir Hınıs Eğitim Dayanış ve Kültür Dernek Yönetimi Buca İlçesinde mevcut 47 mahalle muhtarına kahvaltı ve plaket verdi. 

Buca/Kuruçeşme de faaliyetlerini sürdüren İzmir Hınıs Eğitim Dayanış ve Kültür Derneğinin seçimden sonra planladığı “Muhtarlara Kahvaltı" verme programı bugün Buca da faaliyet gösteren 47 mahalle muhtarına kahvaltı ve plaket verdi. Verilen kahvaltı yemeğine muhtarların % 90 nı katılım sağladı.

 

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Mahsun VURAL ve yönetimdeki yöneticiler, yemeğe katılımın yüksek olmasına sevindiler.Ve ayrıca şeref konuğu olarak gelen Buca Muhtarlar Derneği Başkanı Eşref YURDANER, Derneğin yaptığı bu çalışmaya memnuniyetini belirterek, Dernek Başkanı Mahsun VURAL a ve Yöneticilerine  Muhtarlar adına Teşekkür konuşmasını yaptı. Sözü alan Dernek Başkanı Mahsun VURAL ; Başta Dernek Başkanı Eşref YURDANER olmak üzere katılıma gelen ve gelmeyen tüm muhtarlara Teşekkür ederek bu Muhtarların kendilerini ziyaret etmelerine memnuniyetlerini belirtirken, bir belediye meclis üyesi olarak onların sorunlarını dinlemeye hazır olduğunu söyledi.Daha sonra, muhtarların sorunlarını tek tek dinledikten sonra, Vural;  “Sizin imzanızı taşıyan tutanak veya dilekçe ne olursa olsun içeriği muhtarlara ait sorun olduktan sonra ben her konuda yetkim dahilinde üzerine eğilip çözüm üretmeye çalışacağım.” Dedi.

 

Dernek Başkanı Mahsun Vural:Biz sizin sorunlarınızı çözerken veya çözmeye çalışırken, belediye olarak bu sorunların çözümünde hukuki konularda sorun taşımıyorsa çözüm üretmekten çekincelerimiz yoktur. Anladığım kadarı ile ofisinizden kullandığınız Su ve elektrik faturalar eğer belediyeye aboneliği bağlı ise  faturaların ödenmesinden Belediyece herhangi bir hukuki sorunun olmadığını düşünüyorum. Tabii ki biz bu sorunları çözme aşamasında Belediye Başkanımız Sayın Levent PİRİŞTİNA ile görüşerek onun olurunu aldıktan sonra, meclis grup çalışmaları ile karara bağlarız. Benim burada ki görevim muhtarlardan gelen istek ve sorunları, meclisteki arkadaşlarımla istişareler etmek ve çözüm aşamasında hukuki bir sorunun olup olmadığını araştırmak ve çözüme ulaştırmak içinde gerekli çapayı sarf etmek olacaktır. Ve bu konuda size söz  veriyorum. Yalnız sizlerden istediğim sorunlarınızı imzalı kağıt ve tutanak halinde belediyemize bildirirseniz çözüm daha kolay olacaktır.” Dedi.

 

Daha sonra Derenek yönetimi tarafında hazırlanan Plaketler muhralara tek tek verildi. Gelmeyen Mahalle Muhtarllarına ise;  Dernek Başkanı Mahsun VURAL ve yönetici arkadaşlarla birlikter ofislerinden kendileri ziyaret edilecek ve plaketleri ofislerinde kendilerine taktim edilecektir.

Yorum Yaz - Yorumlar
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

46%

19.3%

15.9%

9.4%

9.4%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)